czarna30 | e-blogi.pl
Dzień za dniem 2015-08-31

I minął kolejny dzień na wesoło i pracowicie, bo ja się nie nudzę, lubię, poznawać nowinki komputerowe i przyswajać informacje. Człowiek całe życie się uczy. Choć chciałabym kontynuować moje hobby fotografowanie, lecz niestety muszę przerwać, gdyż zepsuł się aparat i muszę zakupić nowy. A do tego czasu będę zajmować się czymś innym też równie ciekawym. Podam wam doby sprawdzony sposób jak unikać stresujących sytuacji: długi spacer, śmiech, pozytywne myślenie, spędzanie czasu z przyjaciółmi. To naprawdę działa i pomaga, by się mniej irytować i denerwować. A najlepiej działa czytanie książki i szczera rozmowa z kimś, komu można zaufać. Ja mam kilku takich znajomych, którzy są lepsi niż jaki kol wiek inny sposób.
20.28 2015-08-30

Siedzę i słucham muzyki i się relaksuje. Brakowało, mi tego wyluzowania bezczynności nikt ci nie truje. Nikt nic nie chce, czasem człowiek potrzebuje chwili samotności, choć w moim przypadku to trudne, bo lubię przebywać wśród przyjaciół osób, którym ufam, z którymi uwielbiam rozmawiać o głupotach, bo oni mnie znają taką, jaką jestem, nie muszę, nikogo udawać. Oni są kochani dla nich warto się uśmiechać po prostu być.


... Jesteś dla mnie światłem w tunelu
... Mój Najdroższy Przyjacielu
... Służysz radą i pomocą
... Wysłuchasz Mnie nawet nocą
... Zawsze dobry i oddany
... Mój przyjaciel zaufany.
... Gdy jest kłopot Jesteś blisko
... Tobie oddam swoje wszystko
... Więc pozostań Przyjacielem
... I we wtorek i w niedzielę
... Bo bez Ciebie świat ponury
... Niebo zasłaniają chmury.
... A gdy Jesteś świat się śmieje
... Słońce świeci, wiatr nie wieje
... I przy Tobie wciąż jest lato
....... PRZYJACIELU;
... Dzięki za to!


Witam w niedzielny poranek 2015-08-30

Jak fajnie wstać rano z uśmiechem wyjść na słonko popatrzeć na przyrodę zwierzęta porozmawiać z przyjaciółmi. Dziś mam ochotę zrobić coś spontanicznie zadzwonić to kumpla, którego dawno nie widziałam i wyciągnąć go na pogaduchy. A jeśli się nie uda to iść na spacerek pomilczeć, popatrzeć na przyrodę i to, co mnie otacza. Koniec smutków i rozpamiętywania. Chce, by każdy dzień był, wyjątkowy i inny niż dotychczas. Ja jestem wesołą, kobietką i zamierzam się cieszyć, a nie smucić i przejmować jak do tej pory. Nie chce być nudziarą, lecz zakręconą kobietą, która ma też swoje zasady. Czas na zrobienie tego, co lubię, fotografowanie tylko jak odbiorę, aparat z naprawy. Lubię robić zdjęcia przyrodzie uwieczniać fajne chwile amatorsko.
28.08.2015 2015-08-28

Witam. Siedzę, jak zawsze przy kompie robię, to, co lubię i myślę co by tu napisać. Każdy dzień jest inny i w każdy dzień uczymy się nowych rzeczy i zbieramy życiowe doświadczenia. Uczymy się wiary w ludzi, choć to nie jest proste, gdyż każdy jest inny. Dziś wiem, że człowiek całe życie się uczy. Ja staram się iść do przodu i robić to, co lubię. Ostatnio mam przeczucie, że wszystko idzie ku lepszemu. Ostatnio doszłam do wniosku takiego, że gdzieś tam za rogiem czeka moje przeznaczenie. Tak sobie myślę, co by było. Gdybym była zdrowa czy wtedy faceci patrzyliby na mnie inaczej ale wierzę, że gdzieś tam na świecie jest ten jedyny, który będzie godny zaufania. Choć się przejechałam, nie raz to nie mogę, wszystkich skreślić, bo nie wszyscy są tacy sami. Z natury jestem spokojną osobą, choć nie lubię nietolerancji, samolubnych osób, materialistów, kłamców, nie lubię ludzi, którzy nie wiedzą, czego chcą od życia.

Być może nic nie znaczę ?
W przebiegu dni i zdarzeń...
Być może jestem tylko jedną z wielu
Nic nie znaczącą bagatelą...
Ilekroć zadaję sobie te pytanie...
Zagłębiam się w próżnię odpowiedzi na nie.

Dalej czekam, w nawiasie żyję...
Myśli zbieram, dzień za dniem sumuję,
Zatem wciąż mi czegoś brakuje.
Wzrok w niebo kieruję...
Może mi ktoś w końcu powie...
Co ja tu właściwie robię ?

Jest rodzina, mąż i dzieci,
Wszystko pięknie, składnie leci...
I dom na cacy posprzątany,
A goście stoją już w bramie.
Pytanko - A gdzie w tym wszystkim ja?
No tak, odpowiedzi wciąż brak...

Szybko, szybko, zawsze w pośpiechu,
Nie ma czasu, ciągle w biegu...
Latka poza mną z młodością w parze,
A ja ciągle ślepo poruszam się w stadzie
Czy mi się tylko tak zdaje...
Czy ty te same zadajesz sobie pytanie-
A gdzie w tym wszystkim ja?


Myśli 2015-08-24

Każdy ma prawo do emocji i ich okazywania, lecz nie złością na innych. Nie ocenia, się innych nie poznając, ich. Nie lubię być oceniana przez obcych mi ludzi, którzy nie mają pojęcia o mnie o moim życiu. By móc krytykować, oceniać trzeba pierw poznać człowieka w każdej sytuacji, a nie po zamienieniu z nim kilku zdań. Ja wiem, że każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania na każdy temat. Ten nas zrozumie, kto nas zna, i cokolwiek wie na nasz temat. Do tej pory myślałam, że to we mnie jest coś nie tak, gdyż nic mi się nie udawało, lecz to zasługa ludzi, którzy oceniają, mnie nie znając, ubliżają, wyzywają itp. itd. Trzeba mieć silny charakter, by zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto być zbyt ufnym i szczerym, bo potem inni mogą to wykorzystać przeciw mnie. Uważam, że każdy niech pilnuje, własnych spraw to życie będzie, lepsze. Jak ludzie popełniają, błędy to jest, Oki a jak człowiek popełni, kilka błędów to potem to się ciągnie, do końca życia. Ja dostałam od życia nieźle w kość i nie życzę nikomu tego, co ja przeżyłam. Mnie życie nie rozpieszczało i nie rozpieszcza, ale trzeba żyć i cieszyć się tym, co los mi dał, a, dał mi dużo mam wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć i wiem, że oni mnie akceptują taką, jaką jestem, nikt nie jest, ideałem nawet ja. Wrogów unikam staram się trzymać z dala od tych, co życzą mi źle. Jestem twarda, bo życie mnie tego nauczyło.

''W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwym. Pomyśl o tym przez minutę [...]. Jeśli jesteś nieszczęśliwa, to dlatego, że cały czas myślisz o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili.''.


Każdy dzień 2015-08-22

Dziś wiem, że każdy dzień jest inny pomimo że los mnie doświadczył chorobą, z którą zmagam się od ur. a choruję na wodogłowie mam krótszą nogę, ale jestem samodzielna. W wieku 18 lat straciłam mamę było ciężko miałam chwile załamania, ale dzięki temu, że mam silny charakter przetrwałam. Moim marzeniem jest, by mieć sprawną nogę i nie kuleć, ale to trudne. Byłabym szczęśliwa móc normalnie chodzić nie kuleją co nie ukrywam, że się śmieją ze mnie, że kuleje itp. itd. Na szczęście poznałam kilka fajnych osób, na których zawsze mogę liczyć. Wtedy człowiek nie czuje się samotny, gdy ma przy sobie malutkie grono znajomych i przyjaciół, dla których nie liczy się wygląd i że choruje, lecz mój charakter. Nie chcę litości. Chcę pisać, by zrozumieć wiele spraw.
Mijające lata 2015-08-21

Gdzie te mijające lata,dzieciństwo? Każdego dnia mamy nowe wyzwania, obowiązki i myślimy co nam przyniesie kolejny dzień, miesiąc, rok.Jacy będziemy za kilka lat.Wszyscy gdzieś biegną by coś osiągnąć nie mają czasu na nic. Kiedy człowiek dojrzewa to uświadamia sobie co jest tak naprawdę w życiu najważniejsze ja uważam że rodzina, przyjaciele bo kasa też lecz ona nie jest najważniejsza bo im więcej mamy tym więcej chcemy mieć. Teraz większość stawia na naukę studia a a potem praca i tu robi się problem bo większość tych po studiach ma problem ze znalezieniem porządnej pracy. A jak już się dorobią to większość nie rozumie tych co muszą walczyć o każdy i myśleć jak przeżyć od 1 do 1.Zastanawiam się bo kiedyś było łatwiej nie było tak drogo i ludzie byli szczęśliwi a teraz bieda , niedostatek. Przeraża mnie ile w ludziach nienawiści, wrogości, braku zaufania,nietolerancji.


Stresujący dzień 2015-08-21

Dziś jest, bardzo stresujący dzień człowiek się, stara, choć inni nie potrafią tego docenić. Wiecznie coś jest nie tak, choć doceniła pomysł jedna osoba. Ludziom się nie dogodzi, tak było, jest i będzie. A tak poza tym dziś weekend niedługo do domu i nie będę się stresować, bo nie ma czym. W domu to idę, na spacerek jak mam, kiepski nastrój i wtedy nie odbija się na innych. Z natury staram się cieszyć każdym dniem, bo życie jest zbyt ulotne, by się martwić.

Jestem, jak słonko co rano wstaje.
Jestem jak wiatr co delikatnie chłodzi w upalne dni
Jestem jak deszcz co pozwala ugasić żar
Jestem jak kwiat co rozkwita
Jestem, jaka jestem i taka zostanę.

CZARNA 30


Dzień dobry


Moje życie 2015-08-18

Witam jestem tutaj po raz pierwszy i chciałabym opisać w skrócie moją historię na pewno nie będzie ona barwna i usłana różami.Choć Były też chwile godne podkreślenia.Oczywiście nie chce się żalić i użalać nad sobą bo zapewne inni mają gorsze życie.Od ur mam pod górę ale staram się iść do przodu mimo niepowodzeń chcę być optymistką bo wiem że użalanie nic mi nie da jak każdy mam kłopoty i szczęśliwe chwile choć tych  pierwszych jest więcej bo w wieku 18 lat straciłam matkę i od ur kuleje ale staram się być silna po mimo choroby jestem uśmiechnięta,szczera bo takie rzeczy człowiek wynosi z domu.W miłości też pod górę bo facet mnie zostawił ale widać nie był mi pisany wierzę że spotkam tego który będzie godny zaufania.Każdy dzień nas uczy pokory, wiary w ludzi i tego że są jeszcze uczciwi ludzie na świecie.Lubię pomagać innym i cieszę się jak mogę pomóc bo pomoc innym jest czymś fajnym choć wielu tego nie docenia i krytykuje.e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]