Czas na zmiany | czarna30 | e-blogi.pl
Czas na zmiany 2015-09-02

Chciałabym coś zmienić w swoim życiu, bo mam dość tej monotonii robienia tego samego od lat chce czegoś innego, w czym się odnajdę, będę, potrzebna innym. A nie tak jak dotychczas tylko ciągle te same czynności. Czas pomyśleć o sobie. Może byście mi doradzili czasem warto posłuchać innych. Może by tak zacząć od stylu ubierania tylko nie wiem, jak to zrobić by było Oki. Jeśli ktoś ma, jakieś fajne pomysły to proszę, w komciach. Jak dotąd te same ciuchy te same zajęcia i myślenie o innych. Choć nie powiem, że lubię pomagać, choć nie wszyscy to widzą. Chciałabym spełnić kilka marzeń, choć sytuacja na razie mi nie pozwala, ale myślę, że za jakiś czas może się to udać trzeba być cierpliwym i mieć nadzieję.Dodaj komentarz


ardour 2015-09-20

Witaj Czarna :)
Zacznijmy może od tego ile masz lat?
Piszesz o zmianie ubioru..... Rodzi się zatem pytanie; czym się interesujesz?, co lubisz?, w czym się dobrze czujesz?, a może na razie zacząć od zmiany fryzury?
Jest dużo możliwości.
Możemy się nad tym wspólnie zastanowić - jeżeli oczywiście zechcesz chętnie o tym z Tobą się podzielę.
Pozdrawiam.

cathy1998 2015-09-03

Pięknie piszesz :)

magda566 2015-09-03

Tam gdzie mieszkasz poszukaj stowarzyszeń , warto naleźeć do takiego , tam będziesz mogła rozwijać swoje zainteresowania . Teraz to w kaźdej miejscowości działają stowarzyszenia lub fundacje .

magda566 2015-09-03

Hosting do zdjęć , jakiego hostingu używasz , na jakiej stronie .
Bardzo ładne obrazki dodajesz .

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]